Hakkımızda

polonezkoy.net

Polonezkoy.NET, e-ticaret sektöründe faaliyet göstermek üzere, Poloneztur'a ait olan OLIWIEN web fikir ajansı tarafından Kasım 2014’de kuruldu.

Poloneztur, OLIWIEN'ının teknoloji ve inovasyon konusundaki tecrübesini Poloneztur'’un bilgi birikimi, bölgesel tecrübesi ve gücü ile birleştirmektedir.

Bu güçlü işbirliği çerçevesinde, Poloneztur e-ticaret yatırımı olarak, Polonezköy ve çevresindeki hizmetleri ve fırsatları  müşterileriyle buluşturan açık pazar platformu alışveriş ve tanıtımın keyifli adresi “polonezkoy.net”i açtı.

polonezkoy.net; Tatil fırsatları ile Polonezköy ve çevresinde ihtiyaç ve zevklere hitap eden hizmetleri, tanıtımı yapılacak mekanları üyelerine yeni bir websayfası tasarımı ile sunuyor. polonezkoy.net, müşteriler tarafında güven ve kolaylık, mekanlar tarafında ise işbirliği ve e-ticareti geliştirme odaklı bir yaklaşım izlemektedir.

Siz de alışverişin ve tanıtımların doğa harikası dünyasına katılabilir, polonezkoy.net’de, avantaj dolu alışverişin keyfini çıkartabilirsiniz.

 

Keyifli alışverişler, Afiyetli Günler Dileriz.

x

Hesap Oluştur

Kullanım koşullarını ve Gizlilik sözleşmesini kabul ediyorum.


x

Oturum Aç

Şifremi Unuttum?