iptal & İade Şartları

 

ALICI, sözleşmenin akdedildiği günden itibaren 7 (yedi) gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkı mal teslimine ilişkin sözleşmelerde malın kendisine teslim edildiği günden itibaren 7 (yedi) gün içerisinde kullanılabilir.

Cayma hakkı süresi olan 7 (yedi) gün sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile hizmetin ifasına başlanan sözleşmelerde kullanılamaz.

Cayma hakkının kullanıldığına dair bildirim yukarıda öngörülen süreler içerisinde, SATICIya; e-posta veya iadeli taahhütlü posta ile yazılı olarak yapılır. E-posta veya posta içeriğinde geçerli kimlik fotokopisinin de ibraz edilmesi gerekmektedir.

Kupon gönderildikten sonra henüz ilgili mal veya hizmet teslim alınmamışsa cayma hakkının kullanıldığına dair bildirim yukarıda öngörülen süreler içerisinde, Polonezkoy.net’e; e-posta veya iadeli taahhütlü posta ile yazılı olarak yapılır. E-posta veya posta içeriğinde geçerli kimlik fotokopisinin de ibraz edilmesi gerekmektedir.

Adres: Polonezköy 75 Yıl Caddesi No:59 Beykoz / İSTANBUL

Tel: 0 (216) 432 32 80

E-posta: destek@polonezkoy.net

Bu hakkın kullanılması halinde, cayma bildiriminin tarafımıza ulaştığı tarihten itibaren 10 (on) gün içerisinde almış olduğumuz bedeli iade etmeyi ve 20 (yirmi) gün içerisinde de iade konusu malı geri almayı taahhüt ederiz.

x

Hesap Oluştur

Kullanım koşullarını ve Gizlilik sözleşmesini kabul ediyorum.


x

Oturum Aç

Şifremi Unuttum?