polonezköy otelleri

by polonezkoy | 2 Nisan 2016 11:42

polonezköy otelleri

Polonezköy otelleri [1]daha önce hiç gelmemiş ve tatil yapmak isteyenlerin aklına gelen ilk sorulardan bir tanesi nasıl konaklayabilirim? Sorusudur. Sizlere bu yazımızda Polonezköy de bulunan otellerin nasıl olduğunu ve bu konaklama mekânlarının standartlarını aktarmaya çalışacağız…

Polonezköy de otelde konaklamak demek doğayla iç içe yaşamak demektir. Bu şirin semtte bulunan otellerin en dikkat çeken özelliği doğayla iç içe olmasıdır.

polonezköy otelleri (2)

Polonezköy de konaklama imkânları çok çeşitlidir. Otel veya pansiyon olarak hizmet veren birçok villa bulunuyor bu güzel semtte. Bu köyün evleri bodur duvarlarla çevrilidir. Burada bulunan bütün konaklama yerlerinde evinizdeki rahatlığı bulabilir, sevdiklerinizle hoş ve bolca vakit geçirebilirsiniz.

polonezköy otelleri2

Polonezköy de yüzme havuzlu, tenis kortlu birçok otel ve konaklama mekânı bulunmaktadır. Burada bulunan bu konaklama mekânları ile tatilinizi doruklarda yaşayacaksınız. Polonezköy otellerinde sadece konaklama hizmeti verilmemektedir. Bunun yanında söz, nişan, düğün, kına gibi özel günlerinizi düzenleyebileceğiniz inanılmaz güzellikte oteller bulunmaktadır.

Orman içinde yürüyüş yapabileceğiniz, ata ve bisiklete binebileceğiniz, farklı lezzetleri tadabileceğiniz Polonezköy de sanki yabancı bir ülkedeymişsiniz gibi hissedeceksiniz.

Polonezköy otelleri cazip fiyatları ve maliyetsiz tatil yapmak isteyenlerinde birinci tercihidir.

Polonezköy de bulunan bazı oteller şunlardır…

1- Polonezköy Klon Jawor Butik Otel / Garden

Polonezköy Butik Otel

Polonezköy Butik Otel

2- Rizi Pansiyon

Polonezköy Pansiyon

Polonezköy Pansiyon

3- Berik Polonezköy, Et mangal ve konaklama

Polonezköy et mangal kahvaltı

Polonezköy et mangal kahvaltı

Polonezköy’ün bu eşsiz otellerinde tatil yapmak farklı kültürler tanımak ve dünya lezzetlerinin tadına bakmak sizler için çok keyifli olacak…

Endnotes:
  1. Polonezköy otelleri : http://www.klonjawor.com

Source URL: http://polonezkoy.net/blog/2016/04/02/polonezkoy-otelleri/