Polonezköy kır düğünü mekanları

Polonezköy kır düğünü mekanları

Polonezköy kır düğünü mekanları

Polonezköy kır düğünü; İstanbul maalesef özellikle son yıllarda artan nüfusu ile birlikte büyük sorunları da beraberinde barındırmaya başladı. Nüfusun artmasıyla birlikte şehrin kalabalığı yollarda, trafikte, sosyal alanlarda fazlasıyla hissediliyor ve İstanbul’lular için boğucu bir ortam oluşturuyor. Kent merkezlerinde durum bu şekildeyken evlenmeye planlayan çiftler için de şehrin bu kalabalığı büyük bir sorun yaratıyor. Halbuki İstanbul’un içinde Beykoz’a bağlı Polonezköy’ün butik otellerinde rüyalarındaki gibi masalsı bir kır düğünü yapmak elinizde!

İstanbul’da evlenen çiftler özellikle evlilik sezonunun açıldığı yaz aylarında bir çoğu bodrum katlarında bulunan basık düğün salonlarına hem büyük meblağlar ödemekte hem de uzunca bir süre yoğunluktan ötürü sıra beklemek zorunda kalıyorlar. Ancak bunun karşılığında aldıkları hizmet genellikle sokak arasında bir apartmanın bodrum katında bulunan düğün salonları veya lüks otellerin uçuk fiyatlarla verdikleri hizmet oluyor. Evlenecek her çift haklı olarak hem kendileri için hem de sevdikleri yakınları için bir kez yaşanacak bu unutulmaz günü en güzel şekilde organize etmek istiyor ancak kent merkezinin sıkışıklığı arasında maalesef düğünlerde aceleye geliyor. Gerek arabalarıyla düğüne gelen yüzlerce kişinin trafikte yaşadığı çile, gerekse boğucu düğün salonlarında bazen üst üste yapılan düğünler hiç kimse için hayal ettiği düğünü sağlamıyor. Oysa en güzel gününüzü Beykoz Polonezköy’de sevdiklerinizi ağırlayacağınız, yeşil bir bahçenin içinde zengin mönülerle taçlandırılmış bir şekilde geçirmek istemez misiniz? Polonezköy’ün en huzurlu köşelerinden birinde sizlere kapılarını açan Klon Jawor ekibi, zengin yemek çeşitleriyle, doğayle iç içe süit odalarıyla ve güler yüzlü hizmetiyle sizlere tam da hayal ettiğiniz kır düğününü sağlıyor.

Sadece kendiniz için değil düğününüze gelen bütün sevdiklerinize gürültüden uzak, yeşilliklerin içinde unutulmaz bir gece yaşatmak artık çok kolay. Bütün misafirleriniz meşhur Polonezköy kahvaltısının, et-mangalın, brunchın, uzun doğa yürüyüşlerinin tadını çıkarsın, Polonezköy’ün şirin mi şirin otellerinde mutluluğunuzu hep birlikte paylaşın. Düğün organizasyonunun stresini yaşamadan, seçtiğiniz konseptte, seçtiğiniz mönülerle hep hayal ettiğiniz kır düğünü sizlere hiç de uzak değil. Polonezköy size ve yakınlarınıza uzun yıllar hatırlayacağınız mutlu bir armağan etmek için sizleri bekliyor.

Print this entryRelated Articles

No comments

Write a comment
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*