polonezköy istanbul’un saklı bahçesi

polonezköy istanbul’un saklı bahçesi

polonezköy istanbul’un saklı bahçesi

polonezköy Kalabalıklaşan şehir hayatının vermiş olduğu yorgunluğu ve rehaveti üstünden atmak isteyen insanlar genellikle soluğu tatil köylerinde almaktadır. Ulaşımın kolaylaşması ve artan rekabetinde eklenmesiyle birlikte uçak, otobüs fiyatlarında düşüşler meydana gelmiş, bu durum tatilcilerin yüzünü güldürmüştür. Ulaşım maliyetlerinin düşmesiyle birlikte insanlar daha sık seyahat eder oldu. Doğayla iç içe, yeşilin ve mavinin tüm güzelliklerinin sunulduğu tatil köylerinden biri de Polonezköy’dür. Son dönemlerde adını sıkça duyuran, gerek yerli turistlerin gerekse yabancı turistlerin büyük beğenisini toplayan Polonezköy; otel, butik otel, villa gibi konaklama alternatiflerle müşterilerine kaliteli bir tatilin fırsatını sunmaktadır. Polonezköy Otelleri; her ihtiyaca uygun olarak hizmet etmekte ve müşterilerinin şıklığını ve konforunu ilk planda tutmaktadır, çağın gerektirdiği ölçüde her daim kendini yenilemekte, modayı tarihi esintilerle buluşturan mimari yapısı ve çizgisi sayesinde hem göze hem de ruha hitap etmektedir. Polonezköy Otelleri’nde konaklayan insanlar, sabah kahvaltılarında birçok çeşidin sunulduğu açık büfe kahvaltılarıyla karınlarını doyurmakta ve Türk mutfağının tüm güzelliklerini “Polonezköy Kahvaltı” servislerinde görmektedirler. Polonezköy Kahvaltı; alışılagelmiş otel kahvaltılarından uzakta, tamamen doğal ürünlerin mevcut olduğu, sıcak börek, çörek, çay kahve gibi yiyecek içeceklerin şekillendirdiği menülerin mevcut olduğu bir yerdir. Polonezköy’ de tatilini geçirmiş ve geçirmekte olan insanlar, sadece Polonezköy kahvaltıları için bile yılda birkaç kez kaçamak yapmakta ve bu eşsiz lezzetlerin tadına bakmaktadır. Yeşillik ve sakinliği sunan Polonezköy aynı zamanda eğlenmek ve diğer sosyal aktiviteleri gerçekleştirmek isteyen insanlarında ihtiyaçlarına muazzam bir şekilde cevap vermektedir. Hem eğlencenin ve diğer sosyal aktivitelerin gerçekleşmesinde hem de hijyenin sağlanmasında görevli birçok çalışanı bünyesinde barındıran “Polonezköy Otel ve Butik Otelleri” 7/24 gerek onlıne olarak gerekse bulundukları yörelerde konuklarınının beklentilerini karşılamaktadır. Günümüz şartları düşünüldüğünde kaliteyi ve konforu ucuza almak isteyen insanlar Polonezköy Oteller’ini sıklıkla tercih etmektedir. Her bütçeye hitap eden fiyat seçenekleriyle, tüm müşterilerinin rahatlıkla konaklamasına imkân tanıyan Polonezköy Otelleri, butik otelleri; diğer tatil köylerinin fiyatlarına oranla daha uygundur.

Her zaman aynı tatil köylerinde tatil yapmaktan sıkılan ve farklı arayışlar içerisine giren insanlar için pahabiçilmez bir fırsattır “Polonezköy”.

Büyük otellerden sıkılan ve farklı arayışlar içerisinde olan insanların çokça tercih ettiği “Polonezköy Butik Otelleri” ise lüksü ve ihtişamı birarada sunmaktadır. Müşterilerini bir yabancı gibi değilde “40 Yıllık dostmuş” gibi ağırlayan ve yabancılık çekmemelerine yardımcı olan “Polanezköy Butik Otel” görevlileri; ciddi bir üslup sergilemekten uzak durup, gayet dostane bir tavırla ve hoşgörüyle hizmet etmektedir. Her zaman resmi bir üslupla konuşan otel görevlilerinin aksine, samimi ve sıcak üsluplarıyla, konukların gülümsemesine vesile olan konuşma tarzlarıyla güzel bir tatil geçirmek isteyen insanlar ve aileler için uygundur. Misafirperver çalışanları sayesinde klişeleşmiş otel atmosferinden uzakta, samimi bir tatil imkânı sunan “Polonezköy Butik Oteller” lüks olmasının yanısıra her keseye uygun fiyat anlayışlarını benimsemesiyle de bilindik otellerden farklılaşıyor. Yaz- kış hiçbir zaman boş kalmayan ve yeterli sayıda oda kapasitesine sahip olmasına rağmen, gerek mimarisi, dokusu gerekse samimi ve rahat oluşu açısından müşterilerin fazlaca talep etmesine olanak sağlamaktadır.

Ayrıca; “yemek kültürü çok zengin bir toplum olmanın vermiş olduğu ihtiyaçtan mıdır bilinmez”, tatil yörelerine gidildiğinde gözler piknik alanlarını arar.  Polonezköy et mangal yapımına uygun yerleri sayesinde, mangal yapmak isteyen tatilcilerin isteklerine cevap vermektedir. Temiz piknik alanları ve restaurantları sayesinde lezzetli etlerin pişirildiği Polonezköy et/mangal yerleri özellikle ilkbahar ve yaz aylarında çok rağbet görmektedir.

Polonezköy; turizm açısından kaydettiği büyük ilerlemeler sonucunda elde ettiği başarıların yanısıra evlenmek isteyen çiftlere de kır düğünü seçenekleriyle hizmet etmektedir. Hafızalardan silinmeyen bir kır düğünü planlayan çiftlerin genellikle ilk adresleri haline gelen polonezköy; konumu ve doğası itibariyle kır düğününe oldukça elverişlidir. “Polonezköy Kır Düğünü” ekipleri, emek isteyen, tüm detaylarıyla tek tek ilgilenilmesi gereken işleri büyük bir hassasiyet ve titizlikle yapmaktadır.  Konuk listesi, menü, oturma düzeni, örtü seçimi, pist düzenleme, düğün takı, servis takımları gibi organizasyonları planlayan ve eşsiz bir düğünün temel basamaklarını halleden “Polonezköy Kır Düğünü” personelleri; müşterilerine rüya gibi bir düğün sunarlar.

 

 

 

Print this entryRelated Articles

polonezköyde neler yapılabilir

polonezköyde neler yapılabilir Polonezköyde neler yapılabilir? İstanbul’un kalabalık nüfusundan, motor seslerinden, insan gürültülerinden, büyük gökdelenlerden sıkıldınız mı? Doğayla baş başa

polonezköy doğadaki eviniz

polonezköy doğadaki eviniz istanbuldan bir köşe Polonezköy doğadaki eviniz bir slogan değil gerçeğin ta kendisi. İstanbul’un hemen yanında Beykoz ilçesine

polonezköy hakkında

polonezköy hakkında Polonezköy hakkında; 170. yılını kutluyan Polonezköy, eşsiz ormanlarıyla tam bir tabiat park ve ortasında yerleşkesi mevcuttur. Doğası ve

No comments

Write a comment
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*